Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekologija>Gamybinės praktikos ataskaita: degalų terminalas UAB "Emsi"

Gamybinės praktikos ataskaita: degalų terminalas UAB "Emsi"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įvadas. Praktikos tikslas yra susipažinti, išanalizuoti Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento ir Vilniaus rajono agentūros įmones, aprašyti ataskaitoje jų veiklos nuostatus, funkcijas, uždavinius, aplinkosauginę veiklą. Pagrindiniai praktikos uždaviniai yra atlikti pasirinktos įmonės UAB "Emsi" aplinkosauginę analizę, surinkti ir pateikti informaciją apie įmonės aplinkosauginės veiklos funkcijas. Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas. Lietuvos Respublikos (LR) aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos. departamento bendra apžvalga. Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento nuostatai. Pagrindinis departamento uždavinys ir funkcijos. Departamento teisės. Departamento darbo organizavimas. Valstybės tarnautojų ir darbuotojų priėmimas ir darbo užmokestis. Departamento lėšos ir finansinės veiklos kontrolė. Baigiamosios nuostatos. Veiklos programos įgyvendinimas 2008 m. Atliekų tvarkymas. Atliekų tvarkymo veiklos nutraukimas. Antrinių žaliavų surinkimas. Nepavojingosios atliekos. Pavojingosios atliekos. Aplinkos kokybė. Aplinkos oro apsauga. Valstybinė miškų kontrolė. Gyvūnijos apsauga. Vilniaus rajono agentūra. Vilniaus rajono agentūros bendra apžvalga. Vilniaus rajono agentūros nuostatai. Pagrindiniai agentūros uždaviniai ir funkcijos. Agentūros teisės. Agentūros darbo organizavimas ir atsakomybė. Įmonė UAB "Emsi": degalų terminalas. Duomenys apie įmonę UAB "Emsi". Informacija apie įmonės ūkinę veiklą. Veiklos aplinkosauginis valdymas ir kontrolė. Oro tarša. Vandens tarša. Atliekų susidarymas. Gamybos procesų analizė. Energetinių resursų naudojimas įmonėje. Mokesčiai už aplinkos taršą. Informacija apie LAND 35:2000 reikalavimus. Išvados.

Ištrauka

Praktikos tikslas yra susipažinti, išanalizuoti Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento ir Vilniaus rajono agentūros įmones, aprašyti ataskaitoje jų veiklos nuostatus, funkcijas, uždavinius, aplinkosauginę veiklą. Pagrindiniai praktikos uždaviniai yra atlikti pasirinktos įmonės UAB "Emsi" aplinkosauginę analizę, surinkti ir pateikti informaciją apie įmonės aplinkosauginės veiklos funkcijas.
Gamybinę praktiką atlikau Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamente, o informacija pateikta ataskaitoje apie "Emsi" degalų terminalą yra iš Vilniaus rajono agentūros. UAB "Emsi" yra viena iš 230 objektų, kontroliuojamų Vilnius rajono agentūros 2009 metais. Pagal kontrolės dažnumo kategoriją degalų terminalas priskiriamas IV kategorijai, o tai rodo, kad įmonė tikrinama 1 kartą per metus.
Lietuviško kapitalo įmonė UAB "Emsi" veiklą pradėjo 1991 metų gegužę. Vilniaus rajone, Juodšilių seniūnijoje, Valčiūnų kaime įsikūręs degalų terminalas, kurio ūkinė veikla yra didmeninė prekyba naftos produktais. Tai šviesių naftos produktų ir suskystintų naftos dujų terminalas. Per 18 m. laikotarpį nuo įmonės sukūrimo iki dabar įmonė gerokai ūgtelėjo. "Emsi" degalinių tinklas tapo kur kas tankesnis. Šiuo metu šalyje veikia 20 "Emsi" ženklu pažymėtų degalinių. Įmonės vadovybė nuolat svarsto plėtros galimybes. Įmonės tikslas, kad per artimiausius keletą metų "Emsi" degalinės veiktų kiekviename apskrities centre. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkologijos praktikos ataskaita
KategorijaEkologija
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis598.55 KB
Autoriussala
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Kazlauskienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasAplinkos inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybines praktikos ataskaita degalu terminalas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 37 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Kazlauskienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą