Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekologija>Įmonės aplinkos vadybos kaštų vertinimas: konditerijos gaminių gamyba UAB "Kauno didmenų kompanija"

Įmonės aplinkos vadybos kaštų vertinimas: konditerijos gaminių gamyba UAB "Kauno didmenų kompanija"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Jonavos regiono, pramonės šakos analizė. Trumpa bendroji įmonės analizė. Aplinkos vadybos kaštų analizė. Aplinkos apsaugos veiksmingumo indikatoriai. Išvados.

Ištrauka

Pastaruoju metu Lietuvoje ir pasaulyje ypatingas dėmesys skiriamas aplinkos apsaugai. Įmonės ir gyventojai skatinami mažinti išmetamų teršalų kiekius, naudoti tokias gamybos technologijas, kurios turėtų minimalų poveiki aplinkai.
Aplinkos apsaugos vadyba yra vienas iš svarbiausių veiksnių turinčių reikšmę mus supančios aplinkos valdymui. Visi šie veiksniai, kurie gali pakenkti gyvajai struktūrai, be aplinkosauginės prasmės neatsiejama su ekonominę prasme. Šią pusią remiasi taršą vykdantys ir žinoma ją tvarkantys subjektai, kurie ne tik teisiškai ar socialine bei aplinkosaugine prasme atsako už vykdomą veiklą. Dėję ne visi šie subjektai vienodai gerai sugeba tvarkytis savo ūkyje ir skirstyti lėšas.
Tam tikslui sukurta aplinkos vadybos kaštų vertinimo sistema. Ši vertinimo sistema aprėpia ne tik aplinkosauginių problemų ir lėšų skirstymo problemas, bet ir įžvelgia socialines bei ekonomines nepanaudojimo sritis. Kaštai, kurie, galbūt ir aišku dažniausiai, įmonės požiūriu nieko nelemia, juos įvertinus ir teisingai paskirsčius sudaro didelę reikšmę pelnui. Būtent problemų identifikavimas vertinimo metu, jų tvarkymas ir stebėjimas lemia teigiamus rezultatus.
Pasinaudojant aplinkos vadybos kaštų vertinimo koncepcija šio darbo tikslas yra atlikti pasirinktos įmonės aplinkos vadybos kaštų vertinimą.
Pagrindiniai darbo uždaviniai: atlikti pasirinkto regiono, pramonės šakos analizę, kuriame lokalizuotos įmonės gamybinės patalpos, atlikti trumpą įmonės bendrąją analizę apžvelgiant pagrindinius jos bruožus, atlikti pasirinktos konditerijos įmonės aplinkos apsaugos kaštų vertinimą bei išanalizuoti aplinkosaugines problemas, nustatyti indikatorius šioms problemoms identifikuoti bei teikti pasiūlymus joms spręsti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkologijos kursinis darbas
KategorijaEkologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis2.23 MB
Autoriuskastytis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas6
Mokytojas/DėstytojasStasikienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasCheminės technologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word  Imones aplinkos vadybos kastu vertinimas konditerijos gaminiu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 6 Klasė/kursas
  • Stasikienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą