Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekologija>Baltijos jūros ekologinė būklė (2)

Baltijos jūros ekologinė būklė (2)

Aprašymas

Įvadas. Baltijos jūros charakteristikos. Baltijos jūros užterštumas nafta. Baltijos jūros radioaktyvioji tarša. Baltijos jūros cheminė tarša. Išvados.

Ištrauka

Baltijos jūra yra gyvybiškai svarbi vandens arterija visoms Baltijos jūros baseino valstybėms. Tai yra patogus kelias, jungiantis Vakarų valstybes su Rusija ir Skandinavija. Tai yra gyvybiškai svarbus vandens telkinys tokioms mažoms šalims, kaip Lietuva, Latvija, Estija, nes suteikia galimybę pasigauti vieno būtiniausių žmonių mitybos raciono produktų – žuvies. Uostai įsikūrę tokiose valstybėse yra svarūs eksporto ramsčiai. Baltijos jūra yra be galo svarbi, tačiau kaip sugebama ją saugoti, o ne vien išnaudoti?
Taigi šio referato tikslas yra apžvelgti Baltijos jūros charakteristikos ypatybes ir nustatyti pagrindines taršos rūšis, sąlygojančias Baltijos jūros ekologinę būklę. Trumpos apimties moksliniu – referatu siekiu apžvelgti tik pagrindines ir didžiausią grėsmę keliančias taršos rūšis.
Referate pasitelkiu duomenų rinkimo metodą, o surinktus duomenis panaudosiu atsakant į savo tyrimo krypties klausimus. Naudosiuos įvairia literatūra – knygomis, konferencijų pranešimais, mokslinių žurnalų straipsniais, politikų pasisakymais viešojoje erdvėje. Renkuosi įvairias informacijos sklaidos priemones, nes nagrinėjama tematika ypatingai subtili ir būtina įvertinti skirtingų mokslo sferų atstovų pasisakymus.
Šio referato uždaviniai yra surasti ir sistemiškai pateikti pagrindinius faktus apie Baltijos jūrą, išskirti pagrindines taršos rūšis ir trumpai apžvelgti kaip jos įtakoja jūros ekologinę būklę. Pasitelkiant mokslo darbų medžiagą prognozuoti artimiausias tendencijas ir rasti siūlomus sprendimo būdus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkologijos referatas
KategorijaEkologija
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis1.54 MB
AutoriusTadas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Baltijos juros ekologine bukle (2) [speros.lt].docx
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą