Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekologija>Aplinkos apsaugos mokomoji praktika: UAB "Utenos komunalininkas", AB "Utenos trikotažas". UAB "Utenos vandenys"

Aplinkos apsaugos mokomoji praktika: UAB "Utenos komunalininkas", AB "Utenos trikotažas". UAB "Utenos vandenys"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Pirmasis praktinis darbas: Atliekų tvarkymas. Utenos "Komunalininkas". Atliekų tvarkymas ir klasifikacija. Atliekų surinkimo sistema Utenos rajone. Atliekų šalinimas. Perdirbamos atliekos. Beatliekės technologijos. Antrasis praktikos darbas: Atmosferos apsauga ir oro valymo metodai bei įrengimai. AB "Utenos trikotažas". Atmosfera ir jos apsauga. Oro kokybė. Oro valymo metodai ir jų įrenginiai. Trečiasis praktinis darbas: Vandens išteklių apsauga. Nutekamieji vandenys ir jų valymo būdai bei įrenginiai. Lietuvos vandens ištekliai ir jo kokybė. Pramonės nuotekos. Nuotekos ir jų valymo įrenginiai. Nuotekų valymas mažose valyklose. Išvados.

Ištrauka

Aplinkos apsaugos mokomoji praktika vyko dvi savaites jos metu buvo aplankytos trys įmonės:
1. UAB "Utenos komunalininkas";
2. AB "Utenos trikotažas";
3. UAB "Utenos vandenys" ;

1. Utenos "Komunalininkas". Supažindino su atliekų tvarkymu, klasifikavimu, Utenos atliekų surinkimo sistema,atliekų perdirbimas, beatliekėmis technologijomis.
2. Utenos trikotažo ekologė mus supažindino su produktų gamyba su vedama apskaita, aplinkos oro taršos šaltinių ir jų išmetamų teršalų inventorizacijos įforminimo tvarka, atmosferos apsauga, oro kokybės nustatymo metodai, oro valymo metodai bei jų įrenginiais.
3. UAB "Utenos vandenys" darbuotojas mus supažindino su vandens valymo įrenginių sistema, paaiškino kokie vandens valymo metodai naudojami bendrovės stotyje.


Darbo tikslas:
1. Šios mokomosios praktikos tikslas buvo įvertinti ir nuspėti taršos poveikį ekosistemose, analizuoti ekologinius reikalavimus ūkinei veiklai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkologijos praktikos ataskaita
KategorijaEkologija
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis34.67 KB
AutoriusSimcikas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Aplinkos apsaugos mokomoji praktika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą