Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekologija>Agrarinė aplinkosaugos politika

Agrarinė aplinkosaugos politika

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Agrarinės aplinkosaugos politikos samprata. Pagrindinės agrarinės aplinkosaugos politikos kryptys. Retų augalų bei laukinių gyvūnų išsaugojimas. Cheminių preparatų tausojantis naudojimas. Dirvožemio derlingumo išsaugojimas. Žemės įdirbimas ir melioracija. Dirvožemio apsauga nuo erozijos. Vandenų apsauga. Ekologinė žemdirbystė. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Aplinkos apsauga yra labai svarbi dabartinės ir būsimųjų kartų gyvenimo kokybei.
Žemės ūkis ir aplinkos apsauga yra neatskiriamai susiję. Aplinkos apsaugos priemonių įgyvendinimas pagerina maisto kokybę, atveria naujas rinkas. Palankaus aplinkai ūkininkavimo keliu išsaugojamas tradicinis kraštovaizdis, palaikomas ekologinis balansas, kuris reikalingas laukinei gyvūnijai išsaugoti.
Naujoji ES žemės ūkio politika grindžiama tausojančio ūkininkavimo pagrindu, siekiant sumažinti geriamojo vandens užteršimo, nesaugaus maisto, bioįvairovės mažėjimo, dirvožemio erozijos, augalų apsaugos priemonių, pvz. tokių kaip herbicidai ir pesticidai, protingo naudojimo ir kitas problemas. Agrarinė aplinkosauga yra privalomas Kaimo plėtros reglamento – Tarybos reglamento (EC) Nr. 1257/99 – elementas, kuris vienodai svarbus ir privalomas visoms naujoms ES šalims.[3]
Europos Sąjungoje žemės ūkyje taikomas aplinkos apsaugos priemonių paketas yra vadinamas agrarinės aplinkosaugos politika.
Agroaplinkosauginės priemonės apima tokius žemės ūkio paskirties žemės naudojimo būdus, kurie yra suderinami su aplinkos, kraštovaizdžio, gamtinių išteklių, dirvos apsauga ir gerinimu bei aukštos gamtinės vertės aplinkos, kurioje ūkininkaujama ir kuriai gręsia pavojus, išsaugojimą. Žinios reikšmingos formuojant gamtosauginį mąstymą ir atsakomybę už žmogaus veiklos pasekmes aplinkai, kompleksiškai įvertinant aplinkos būklę, mokant suprasti gamtos apsaugos problemas ir jas sukeliančias priežastis.
Europos Sąjungos aplinkos apsaugos politika grindžiama nuostata, kad aukšti aplinkosaugos standartai skatina inovacijas ir atveria verslo galimybes. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkologijos kursinis darbas
KategorijaEkologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis55.73 KB
AutoriusAkvile
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Agrarine aplinkosaugos politika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą